روش صحیح نگهداری هویج

دلایل زیادی وجود دارد که همیشه از هویج استفاده کنید- آنها یکی از مواد تشکیل دهنده میراپوکس یا بورس هستند ، میان وعده های بسیار خوبی را ایجاد می کنند و خرید آنها ارزان قیمت هستند (حتی اگر ارگانیک را انتخاب کنید).خریدن آنها در بسته ها یا دسته ها مقرون به صرفه تر است ، اما اگر قصد استفاده از آنها را در چند روز ندارید ، چگونه می توانید آنها را زیبا و تازه نگه دارید؟ این روش آسان ماست.اول از همه ، هر نوع قله سبز را از هویج جدا کنید. زیرا سبزیجات رطوبت موجود از هویج ها را جذب می کنند و باعث می شوند که آنها لکه دار و خشک شوند.

روش نگهداری هویج

و حالا تمام کاری که باید برای حفظ هویج ترد و تازه انجام دهید ، این است که آنها را در یک ظرف آب قرار داده و در یخچال نگهداری کنید! هویج کامل در حمام آب سرد خود زیبا و ترد می ماند ، و این نیز راهی عالی برای ذخیره هویج های بسته بندی شده کودک است. اگر آب شروع به ظاهر ابری کرد ، کافیست آن را در صورت لزوم با آب شیرین تعویض کنید. با این روش ذخیره شده ، هویج هفته ها در یخچال ماندگار شده است و هیچ عوارضی ندارد ، بنابراین امتحان کنید!

روش تازه نگه داشتن آب هویج

آب هویج نیز مانند سایر محصولات کم اسید باید در یخچال نگهداری شود تا از ایمنی محصول اطمینان حاصل شود. آب هویجی که در یخچال است به طور صحیح خطری برای سلامت مصرف کننده ندارد. با این حال ، تمام آب هویج تازه (صرف نظر از تولیدکننده یا مارک تجاری) در صورت یخچال و فریزر نادرست یا در معرض درجه حرارت بالا برای مدت طولانی مدت ، می تواند بوتولیسم را محاصره کند.

بوتولیسم ، یک نوع کشنده بالقوه مسمومیت با مواد غذایی ، می تواند علائم زیر را ایجاد کند: ضعف عمومی ، سرگیجه ، بینایی مضاعف و مشکل در صحبت کردن یا بلع. مشکل در تنفس ، ضعف سایر ماهیچه ها ، تحریک شکم و یبوست نیز ممکن است از علائم شایع باشد. افرادی که این مشکلات را تجربه می کنند باید به سرعت فوریت های پزشکی را جویا شوند.

آب هویج به دلیل فواید بسیار زیادی که دارد ، غالباً آن را “آب معجزه” می نامند. تعداد زیادی از مردم در تمام اقشار زندگی که از بیماری های مختلف رنج می برند ، دریافتند که گنجاندن آب هویج در رژیم غذایی آنها سلامت آنها را بسیار بهبود بخشیده است. تعداد بی شماری دیگر آن را به عنوان یک ماده “محافظ” ارزشمند در ساختمان و نگهداری از سلامت در کودکان و بزرگسالان نشان داده اند ، در حالی که عطر و طعم آن باعث شده تا در بین اعضای خانواده به عنوان یک نوشیدنی ، ساده یا ترکیبی از سایر آب میوه ها محبوب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *